

Керамічна плитка Мозаїка Grand Canyon Grey Malla Mate - 30x30 Grand Canyon з колекції Grand Canyon Halcon виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Grand Canyon Grey Malla Mate - 30x30 Grand Canyon найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Мозаїка Grand Canyon Grey Malla Mate - 30x30 Grand Canyon з колекції Grand Canyon Halcon може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Гренд Кеньон Грей Мелєй Мейт 30x30 Гренд Кеньон з колекції Гренд Кеньон Холкон", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Гранд Санюон Греі Малла Мате 30x30 Гранд Санюон з колекції Гранд Санюон Халсон". Виробник цієї плитки Halcon може бути помилково написаний як Halcon, Холкон, Халсон і навіть як Рфдсщт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Halcon |
| Серія | Grand Canyon Halcon |
| Колекція | GRAND CANYON |
| Ефект | камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 11 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 11 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | мозаїка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Мозаїка Grand Canyon Grey Malla Mate - 30x30 Grand Canyon з колекції Grand Canyon Halcon