

Керамічна плитка Мозаїка Rock Art Hexagono Blanco - 29x32 FMV6THP011 Rock Art з колекції Rock Art Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Мозаїка Rock Art Hexagono Blanco - 29x32 FMV6THP011 Rock Art найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 29см і довжина плитки дорівнює 32см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Мозаїка Rock Art Hexagono Blanco - 29x32 FMV6THP011 Rock Art з колекції Rock Art Roca може бути прочитано англійською мовою як "Мозаїка Рок Арт Хексейгоно Бленко 29x32 FMV6THP011 Рок Арт з колекції Рок Арт Рокєй", на неправильно прочитаном як "Мозаїка Роск Арт Хексагоно Блансо 29x32 FMV6THP011 Роск Арт з колекції Роск Арт Роса". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Роса і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 29 × 32 см |
| Вага | 11.61 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Rock Art Roca |
| Колекція | Rock Art |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.928 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | FMV6THP011 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | мозаїка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Мозаїка Rock Art Hexagono Blanco - 29x32 FMV6THP011 Rock Art з колекції Rock Art Roca