Декор Decoro Cirkel Out Champagne Matt - 15x15 FGB312M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza



Керамічна плитка Декор Decoro Cirkel Out Champagne Matt - 15x15 FGB312M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Decoro Cirkel Out Champagne Matt - 15x15 FGB312M Fargblock 15X15 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7499. |
Декор Decoro Cirkel Out Champagne Matt - 15x15 FGB312M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza може бути прочитано англійською мовою як "Декор Декоро Сєркел Оат Чємпегн Метт 15x15 FGB312M Фаргблок 15X15 з колекції Фаргблок 15X15 Квінтесензєй", на неправильно прочитаном як "Декор Десоро Сіркел Оут Чампагне Матт 15x15 FGB312M Фаргблоск 15X15 з колекції Фаргблоск 15X15 Кьуінтессенза". Виробник цієї плитки Quintessenza може бути помилково написаний як Quintessenza, Quintessenz, Квінтесензєй, Кьуінтессенза і навіть як Йгштеуііутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 3.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Quintessenza |
| Серія | Fargblock 15X15 Quintessenza |
| Колекція | Fargblock 15X15 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | III |
| Артикул виробника | FGB312M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий білий |
| hsv(45,24,100) HEX: #fff0c2 RGB: 255, 240, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7499 7499 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,19,94) HEX: #f0f0c2 RGB: 240, 240, 194 | RAL Design: 110 90 20 Lily Scent Green (Зелений Аромат Лілії)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 621 621 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор Decoro Cirkel Out Champagne Matt - 15x15 FGB312M Fargblock 15X15 з колекції Fargblock 15X15 Quintessenza