

Керамічна плитка Плитка Cenere Matt - 5x15 FGB116M Fargblock Matt з колекції Fargblock Matt Quintessenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Cenere Matt - 5x15 FGB116M Fargblock Matt найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7038 Агатовий сірий Pantone 536. |
Плитка Cenere Matt - 5x15 FGB116M Fargblock Matt з колекції Fargblock Matt Quintessenza може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сенар Метт 5x15 FGB116M Фаргблок Метт з колекції Фаргблок Метт Квінтесензєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сенере Матт 5x15 FGB116M Фаргблоск Матт з колекції Фаргблоск Матт Кьуінтессенза". Виробник цієї плитки Quintessenza може бути помилково написаний як Quintessenza, Quintessenz, Квінтесензєй, Кьуінтессенза і навіть як Йгштеуііутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 5 × 15 см |
| Вага | 10.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Quintessenza |
| Серія | Fargblock Matt Quintessenza |
| Колекція | Fargblock Matt |
| У палеті м.кв. | 50.4 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.6 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 80 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| PEI | III |
| Артикул виробника | FGB116M |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Cenere Matt - 5x15 FGB116M Fargblock Matt з колекції Fargblock Matt Quintessenza