

Керамічна плитка Плитка Green - 7.5x15 FC7515GNBM Crackel з колекції Crackel Cobsa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Green - 7.5x15 FC7515GNBM Crackel найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7477. |
Плитка Green - 7.5x15 FC7515GNBM Crackel з колекції Crackel Cobsa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Грін 7.5x15 FC7515GNBM Крекел з колекції Крекел Кобсєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Греен 7.5x15 FC7515GNBM Сраскел з колекції Сраскел Собса". Виробник цієї плитки Cobsa може бути помилково написаний як Cobsa, Cobs, Кобсєй, Собса і навіть як Сщиіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 17.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cobsa |
| Серія | Crackel Cobsa |
| Колекція | Crackel |
| Ефект | Кракле |
| У палеті м.кв. | 93.6 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.17 |
| Товщина | 6.5 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Штук в упаковці | 104 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Кераміка |
| Поверхня | Глянець |
| Артикул виробника | FC7515GNBM |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-сірий |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,50,47) HEX: #3c7878 RGB: 60, 120, 120 | RAL Design: 200 50 20 Seafoam Green (Зелені Бризки Хвиль)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(180,50,35) HEX: #2d5959 RGB: 45, 89, 89 | RAL Design: 200 30 15 Hornblende Green (Зелений Амфібол)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка Green - 7.5x15 FC7515GNBM Crackel з колекції Crackel Cobsa