Плитка F MARBLE CALACATA RENOIR PULIDO - 60x120 F5P7P54011 Marble Calacatta Renoir з колекції Marble Calacatta Renoir Roca



Керамічна плитка Плитка F MARBLE CALACATA RENOIR PULIDO - 60x120 F5P7P54011 Marble Calacatta Renoir з колекції Marble Calacatta Renoir Roca виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка F MARBLE CALACATA RENOIR PULIDO - 60x120 F5P7P54011 Marble Calacatta Renoir найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка F MARBLE CALACATA RENOIR PULIDO - 60x120 F5P7P54011 Marble Calacatta Renoir з колекції Marble Calacatta Renoir Roca може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Ф Марбл Колекетєй Реноер П'юлідо 60x120 F5P7P54011 Марбл Колекеттєй Реноер з колекції Марбл Колекеттєй Реноер Рокєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Ф Марбле Саласата Реноір Пулідо 60x120 F5P7P54011 Марбле Саласатта Реноір з колекції Марбле Саласатта Реноір Роса". Виробник цієї плитки Roca може бути помилково написаний як Roca, Roc, Рокєй, Роса і навіть як Кщсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 60 × 120 см |
| Вага | 35.82 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Roca |
| Серія | Marble Calacatta Renoir Roca |
| Колекція | Marble Calacatta Renoir |
| Ефект | Мармур |
| У палеті м.кв. | 64.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.16 |
| Товщина | 7 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | F5P7P54011 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,6,100) HEX: #fffff0 RGB: 255, 255, 240 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9010 БілийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка F MARBLE CALACATA RENOIR PULIDO - 60x120 F5P7P54011 Marble Calacatta Renoir з колекції Marble Calacatta Renoir Roca