Плитка ректиф. (15х60) MJ5A EVOLUTION MARBLE NERO MARQUINA з колекції Evolution Marble Marazzi
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка ректиф. (15х60) MJ5A EVOLUTION MARBLE NERO MARQUINA з колекції Evolution Marble Marazzi виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка ректиф. (15х60) MJ5A EVOLUTION MARBLE NERO MARQUINA найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка ректиф. (15х60) MJ5A EVOLUTION MARBLE NERO MARQUINA з колекції Evolution Marble Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка ректиф. (15х60) MJ5A Іволашен Марбл Наро Марквінєй з колекції Іволашен Марбл Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка ректиф. (15х60) MJ5A Еволутіон Марбле Неро Маркьуіна з колекції Еволутіон Марбле Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 60 см |
| Вага | 25.28 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Evolution Marble Marazzi |
| Колекція | Evolution Marble |
| Ефект | Мрамор |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0,54 |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MJ5A |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63




4 reviews for Плитка ректиф. (15х60) MJ5A EVOLUTION MARBLE NERO MARQUINA з колекції Evolution Marble Marazzi