L-елемент (4x4) Sardegna Spig.int. Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino
Il Cavallino

Керамічна плитка L-елемент (4x4) Sardegna Spig.int. Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку L-елемент (4x4) Sardegna Spig.int. Torellone Smeraldo - Sardegna 20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4см і довжина плитки дорівнює 4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
L-елемент (4x4) Sardegna Spig.int. Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino може бути прочитано англійською мовою як "Л елемент (4x4) Сардегнєй Спіг.інт. Торелан Смаролдо Сардегнєй 20 з колекції Сардегнєй 20 Іл Кеваліно", на неправильно прочитаном як "Л елемент (4x4) Сардегна Спіг.інт. Тореллоне Смералдо Сардегна 20 з колекції Сардегна 20 Іл Кавалліно". Виробник цієї плитки Il Cavallino може бути помилково написаний як Ilcavallino, Il Cavallin, Іл Кеваліно, Іл Кавалліно і навіть як Шд Сфмфддштщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4 × 4 см |
| Вага | 0.03 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Il Cavallino |
| Серія | Sardegna 20 Il Cavallino |
| Найменування 2 | Sardegna Spig.int.Torellone Smeraldo |
| Колекція | Sardegna 20 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | L-елемент |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,100,6) HEX: #000f0f RGB: 0, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(180,100,12) HEX: #001f1f RGB: 0, 31, 31 | RAL Design: 200 20 20 Shrub Green (Зелений Кущ)RAL Classic: 6026 Опаловий зеленийPantone: 5463 5463 | |
| hsv(168,100,29) HEX: #004a3b RGB: 0, 74, 59 | RAL Design: 180 30 25 Fjord Green (Зелений Фіорд)RAL Classic: 6036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий зелений опаловийPantone: 3302 3302 | |
| hsv(165,80,29) HEX: #0f4a3b RGB: 15, 74, 59 | RAL Design: 190 30 20 Stockade Green (Зелений Дощатий Паркан)RAL Classic: 6005 Зелений мохPantone: 3308 3308 | |
| hsv(165,100,24) HEX: #003d2e RGB: 0, 61, 46 | RAL Design: 170 20 20 Coach Green (Зелений Вагон)RAL Classic: 6036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий зелений опаловийPantone: 3302 3302 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for L-елемент (4x4) Sardegna Spig.int. Torellone Smeraldo - Sardegna 20 з колекції Sardegna 20 Il Cavallino