Плитка Six Esa Tb Cie - 18.2x21 EKN5 Sixty з колекції Sixty Emil Ceramica
Emil Ceramica

Керамічна плитка Плитка Six Esa Tb Cie - 18.2x21 EKN5 Sixty з колекції Sixty Emil Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка Six Esa Tb Cie - 18.2x21 EKN5 Sixty найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18.2см і довжина плитки дорівнює 21см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-Ожиновий Pantone 535. |
Плитка Six Esa Tb Cie - 18.2x21 EKN5 Sixty з колекції Sixty Emil Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка Сікс Ізєй Т Са'є 18.2x21 EKN5 Сіксті з колекції Сіксті Іміл Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка Сікс Еса Тб Сіе 18.2x21 EKN5 Сіксті з колекції Сіксті Еміл Сераміса". Виробник цієї плитки Emil Ceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emil Ceramic, Іміл Саремікєй, Еміл Сераміса і навіть як Уьшд Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 18.2 × 21 см |
| Вага | 9.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emil Ceramica |
| Серія | Sixty Emil Ceramica |
| Колекція | Sixty |
| Ефект | Печворк |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.46 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Штук в упаковці | 21 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | матова |
| Артикул виробника | EKN5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















0 reviews for Плитка Six Esa Tb Cie - 18.2x21 EKN5 Sixty з колекції Sixty Emil Ceramica