Декор (96.3x31.9) 240009 Decorolecfleursdumalprugnasumetallizzato - Visionnaire з колекції Visionnaire Settecento



Керамічна плитка Декор (96.3x31.9) 240009 Decorolecfleursdumalprugnasumetallizzato - Visionnaire з колекції Visionnaire Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (96.3x31.9) 240009 Decorolecfleursdumalprugnasumetallizzato - Visionnaire найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 31.9см і довжина плитки дорівнює 96.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 7504. |
Декор (96.3x31.9) 240009 Decorolecfleursdumalprugnasumetallizzato - Visionnaire з колекції Visionnaire Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Декор (96.3x31.9) 240009 Декоролекфлурсдамолпрагнежуметаліззейто Віжіаннейр з колекції Віжіаннейр Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Декор (96.3x31.9) 240009 Декоролесфлеурсдумалпругнасуметалліззато Вісіоннаіре з колекції Вісіоннаіре Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 31.9 × 96.3 см |
| Вага | 14 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Visionnaire Settecento |
| Найменування 2 | 240009 Decorolecfleursdumalprugnasumetallizzato |
| Колекція | Visionnaire |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 240009 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(120,25,24) HEX: #2e3d2e RGB: 46, 61, 46 | RAL Design: 150 30 10 Thyme Green (Зелений Тимьян)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 553 553 | |
| hsv(60,20,29) HEX: #4a4a3b RGB: 74, 74, 59 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(240,40,59) HEX: #5a5a96 RGB: 90, 90, 150 | RAL Design: 300 40 40 Clematis Blue (Синій Клематіс)RAL Classic: 5023 Віддалено-синійPantone: 7456 7456 | |
| hsv(40,43,41) HEX: #695a3c RGB: 105, 90, 60 | RAL Design: 085 40 20 Khaki Green (Зелений Хакі)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(240,38,47) HEX: #4a4a78 RGB: 74, 74, 120 | RAL Design: 290 40 25 Dusk Mauve (Лілові Сутінки)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 7456 7456 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (96.3x31.9) 240009 Decorolecfleursdumalprugnasumetallizzato - Visionnaire з колекції Visionnaire Settecento