

Керамічна плитка Декор (90x90) 17546 D. Hettangian-B/90/1/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (90x90) 17546 D. Hettangian-B/90/1/Ep - Hettangian 360 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 90см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Декор (90x90) 17546 D. Hettangian-B/90/1/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор (90x90) 17546 Д. Хеттенгайян /90/1/еп Хеттенгайян 360 з колекції Хеттенгайян 360 Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор (90x90) 17546 Д. Хеттангіан Б/90/1/еп Хеттангіан 360 з колекції Хеттангіан 360 Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 90 × 90 см |
| Вага | 31.48 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Hettangian 360 Peronda |
| Найменування 2 | 17546 D.Hettangian-B/90/1/Ep |
| Колекція | Hettangian 360 |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 12 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 17546 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





4 reviews for Декор (90x90) 17546 D. Hettangian-B/90/1/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda