

Керамічна плитка Декор Marvel Clauzetto White Listello 7x60 AS46 з колекції Marvel Stone Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор Marvel Clauzetto White Listello 7x60 AS46 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Декор Marvel Clauzetto White Listello 7x60 AS46 з колекції Marvel Stone Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Декор Марвел Клозетто Віт Лістело 7x60 AS46 з колекції Марвел Стан Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Декор Марвел Клаузетто Вхіте Лістелло 7x60 AS46 з колекції Марвел Стоне Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| EAN | 0788845511140 |
| Розмір | 7 × 60 см |
| Вага | 8.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Marvel Stone Atlas Concorde |
| Найменування 2 | Marvel Clauzetto White Listello 7x60 |
| Колекція | Marvel Stone |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 30,24 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 0,42 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | AS46 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63



















4 reviews for Декор Marvel Clauzetto White Listello 7x60 AS46 з колекції Marvel Stone Atlas Concorde