

Керамічна плитка Декор (7.5x15) 21274 Paradise White Matt EQ-10D - Metro з колекції Metro Equipe виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (7.5x15) 21274 Paradise White Matt EQ-10D - Metro найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 7.5см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор (7.5x15) 21274 Paradise White Matt EQ-10D - Metro з колекції Metro Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Декор (7.5x15) 21274 Паредіз Віт Метт Ік 10D Метро з колекції Метро Іквіп", на неправильно прочитаном як "Декор (7.5x15) 21274 Парадісе Вхіте Матт Екь 10D Метро з колекції Метро Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 7.5 × 15 см |
| Вага | 11.9 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Metro Equipe |
| Найменування 2 | 21274 ParadiseWhiteMatt EQ-10D |
| Колекція | Metro |
| У палеті м.кв. | 84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (89 шт.) |
| Штук в упаковці | 89 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 21274 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (7.5x15) 21274 Paradise White Matt EQ-10D - Metro з колекції Metro Equipe