

Керамічна плитка Декор (75x150) ME69 Rilievi Baltico R - Arte Pura з колекції Arte Pura Refin виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (75x150) ME69 Rilievi Baltico R - Arte Pura найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 75см і довжина плитки дорівнює 150см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7031 Синьо-сірий Pantone 652. |
Декор (75x150) ME69 Rilievi Baltico R - Arte Pura з колекції Arte Pura Refin може бути прочитано англійською мовою як "Декор (75x150) ME69 Ріла'єві Болтіко Р Арт Пєрєй з колекції Арт Пєрєй Рефін", на неправильно прочитаном як "Декор (75x150) ME69 Ріліеві Балтіко Р Арте Пура з колекції Арте Пура Рефін". Виробник цієї плитки Refin може бути помилково написаний як Refin, Рефін, Рефін і навіть як Куашт, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 75 × 150 см |
| Вага | 25.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Refin |
| Серія | Arte Pura Refin |
| Найменування 2 | ME69 RilieviBalticoR |
| Колекція | Arte Pura |
| Ефект | 3D,Тканина |
| У палеті м.кв. | 27 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,125 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.125 м.кв. (1 шт.) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ME69 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(210,25,47) HEX: #5a6978 RGB: 90, 105, 120 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 7031 Синьо-сірийPantone: 652 652 | |
| hsv(210,22,53) HEX: #697887 RGB: 105, 120, 135 | RAL Design: 260 50 10 Cypress Grey Blue (Сіро-Синій Кіпаріс)RAL Classic: 7000 Сіра білкаPantone: 652 652 | |
| hsv(210,29,41) HEX: #4a5969 RGB: 74, 89, 105 | RAL Design: 260 40 10 Sheet Blue (Синя Вітрильна Снасть)RAL Classic: 5008 Сіро-синійPantone: 5405 5405 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (75x150) ME69 Rilievi Baltico R - Arte Pura з колекції Arte Pura Refin