Декор (72x24) 76968- Crocotileswhitedecorowave/Crocojoyblue(Idrogetto) - Crocotiles з колекції Crocotiles Settecento



Керамічна плитка Декор (72x24) 76968- Crocotileswhitedecorowave/Crocojoyblue(Idrogetto) - Crocotiles з колекції Crocotiles Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (72x24) 76968- Crocotileswhitedecorowave/Crocojoyblue(Idrogetto) - Crocotiles найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 72см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (72x24) 76968- Crocotileswhitedecorowave/Crocojoyblue(Idrogetto) - Crocotiles з колекції Crocotiles Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Декор (72x24) 76968 Крокотілесвітедекороууов/крокоджойбле(ідроджетто) Крокотілс з колекції Крокотілс Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Декор (72x24) 76968 Срокотілесвхітедекороваве/срокоджоюблуе(ідрогетто) Срокотілес з колекції Срокотілес Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 24 × 72 см |
| Вага | 15.6 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Crocotiles Settecento |
| Найменування 2 | 76968- Crocotileswhitedecorowave/Crocojoyblue(Idrogetto) |
| Колекція | Crocotiles |
| Ефект | Шкіра |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | -76968 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (72x24) 76968- Crocotileswhitedecorowave/Crocojoyblue(Idrogetto) - Crocotiles з колекції Crocotiles Settecento