

Керамічна плитка Декор (6x20) BNodiB NodiB - Grand Elegance з колекції Grand Elegance Petracers виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (6x20) BNodiB NodiB - Grand Elegance найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5001 Зелено-синій Pantone 647. |
Декор (6x20) BNodiB NodiB - Grand Elegance з колекції Grand Elegance Petracers може бути прочитано англійською мовою як "Декор (6x20) Бноді Ноді Гренд Ілегенс з колекції Гренд Ілегенс Петрейсарс", на неправильно прочитаном як "Декор (6x20) Бноді Б Ноді Б Гранд Елеганце з колекції Гранд Елеганце Петракерс". Виробник цієї плитки Petracers може бути помилково написаний як Petracers, Петрейсарс, Петракерс і навіть як Зуекфсукі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6 × 20 см |
| Вага | 3.84 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petracer's |
| Серія | Grand Elegance Petracers |
| Найменування 2 | BNodiB NodiB |
| Колекція | Grand Elegance |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 24 |
| Товщина | 8 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 24 шт. |
| Штук в упаковці | 24 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | BNodiB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(216,71,41) HEX: #1e3c69 RGB: 30, 60, 105 | RAL Design: 280 30 30 Deep Blue (Глибокий Синій)RAL Classic: 5001 Зелено-синійPantone: 647 647 | |
| hsv(210,80,29) HEX: #0f2c4a RGB: 15, 44, 74 | RAL Design: 270 20 20 Crow Black Blue (Чорно-Синя Ворона)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 2758 2758 | |
| hsv(300,6,100) HEX: #fff0ff RGB: 255, 240, 255 | RAL Design: 310 90 05 Wallflower White (Біла Цимбалярія)RAL Classic: Pantone: 270 270 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










4 reviews for Декор (6x20) BNodiB NodiB - Grand Elegance з колекції Grand Elegance Petracers