Декор (6.2x50.2) PNL80F Pennellato Giallo(Chiaro)List. Floreale - Pennellato з колекції Pennellato Ascot



Керамічна плитка Декор (6.2x50.2) PNL80F Pennellato Giallo(Chiaro)List. Floreale - Pennellato з колекції Pennellato Ascot виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (6.2x50.2) PNL80F Pennellato Giallo(Chiaro)List. Floreale - Pennellato найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 6.2см і довжина плитки дорівнює 50.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7541. |
Декор (6.2x50.2) PNL80F Pennellato Giallo(Chiaro)List. Floreale - Pennellato з колекції Pennellato Ascot може бути прочитано англійською мовою як "Декор (6.2x50.2) PNL80F Пеннелейто Га'яло(чіаро)ліст. Флореол Пеннелейто з колекції Пеннелейто Ескот", на неправильно прочитаном як "Декор (6.2x50.2) PNL80F Пеннеллато Гіалло(чіаро)ліст. Флореале Пеннеллато з колекції Пеннеллато Ассот". Виробник цієї плитки Ascot може бути помилково написаний як Ascot, Ескот, Ассот і навіть як Фісще, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 6.2 × 50.2 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ascot |
| Серія | Pennellato Ascot |
| Найменування 2 | PNL80F PennellatoGiallo(Chiaro)List.Floreale |
| Колекція | Pennellato |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | PNL80F |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,19,94) HEX: #f0e1c2 RGB: 240, 225, 194 | RAL Design: 090 90 20 Cream Yellow (Жовтий Крем)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7541 7541 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(20,18,100) HEX: #ffe0d1 RGB: 255, 224, 209 | RAL Design: 050 90 10 Light Peach Rose (Світло-Рожевий Персик)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 698 698 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













5 reviews for Декор (6.2x50.2) PNL80F Pennellato Giallo(Chiaro)List. Floreale - Pennellato з колекції Pennellato Ascot