Декор (60x60) V606Y12 VENEZIA GREY - Luci di Venezia з колекції Luci di Venezia Decoratori Bassanesi



Керамічна плитка Декор (60x60) V606Y12 VENEZIA GREY - Luci di Venezia з колекції Luci di Venezia Decoratori Bassanesi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (60x60) V606Y12 VENEZIA GREY - Luci di Venezia найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Декор (60x60) V606Y12 VENEZIA GREY - Luci di Venezia з колекції Luci di Venezia Decoratori Bassanesi може бути прочитано англійською мовою як "Декор (60x60) V606Y12 Венезія Грей Л'юсі ді Венезія з колекції Л'юсі ді Венезія Декорейторі Бесейнежі", на неправильно прочитаном як "Декор (60x60) V606Y12 Венезіа Греі Лукі ді Венезіа з колекції Лукі ді Венезіа Декораторі Бассанесі". Виробник цієї плитки Decoratori Bassanesi може бути помилково написаний як Decoratoribassanesi, Decoratori Bassanes, Декорейторі Бесейнежі, Декораторі Бассанесі і навіть як Вусщкфещкш Ифііфтуіш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Decoratori Bassanesi |
| Серія | Luci di Venezia Decoratori Bassanesi |
| Найменування 2 | V606Y12 VENEZIA GREY |
| Колекція | Luci di Venezia |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | V606Y12 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,9,65) HEX: #9797a6 RGB: 151, 151, 166 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,8,71) HEX: #a7a7b5 RGB: 167, 167, 181 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,8,76) HEX: #b2b2c2 RGB: 178, 178, 194 | RAL Design: 290 70 10 Cream Violet (Фіолетовий Крем)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор (60x60) V606Y12 VENEZIA GREY - Luci di Venezia з колекції Luci di Venezia Decoratori Bassanesi