

Керамічна плитка Декор (60x60) MEN6060A Avana - Miseria E Nabilta з колекції Miseria E Nabilta Ornamenta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (60x60) MEN6060A Avana - Miseria E Nabilta найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone Warm Gray 7. |
Декор (60x60) MEN6060A Avana - Miseria E Nabilta з колекції Miseria E Nabilta Ornamenta може бути прочитано англійською мовою як "Декор (60x60) MEN6060A Евенєй Мізарія І Небілтєй з колекції Мізарія І Небілтєй Орнейментєй", на неправильно прочитаном як "Декор (60x60) MEN6060A Авана Місеріа Е Набілта з колекції Місеріа Е Набілта Орнамента". Виробник цієї плитки Ornamenta може бути помилково написаний як Ornamenta, Ornament, Орнейментєй, Орнамента і навіть як Щктфьутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 22.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ornamenta |
| Серія | Miseria E Nabilta Ornamenta |
| Найменування 2 | MEN6060A Avana |
| Колекція | Miseria E Nabilta |
| Ефект | Тканина |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | MEN6060A |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (60x60) MEN6060A Avana - Miseria E Nabilta з колекції Miseria E Nabilta Ornamenta