

Керамічна плитка Декор (60x60) CA6060URB Urban Blue Jeans - Camou з колекції Camou Ornamenta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (60x60) CA6060URB Urban Blue Jeans - Camou найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 60см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5009 Блакитно-синій Pantone 660. |
Декор (60x60) CA6060URB Urban Blue Jeans - Camou з колекції Camou Ornamenta може бути прочитано англійською мовою як "Декор (60x60) CA6060URB Ербен Бле Джеейнс Кеймоа з колекції Кеймоа Орнейментєй", на неправильно прочитаном як "Декор (60x60) CA6060URB Урбан Блуе Джеанс Камоу з колекції Камоу Орнамента". Виробник цієї плитки Ornamenta може бути помилково написаний як Ornamenta, Ornament, Орнейментєй, Орнамента і навіть як Щктфьутеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 60 × 60 см |
| Вага | 22.2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ornamenta |
| Серія | Camou Ornamenta |
| Найменування 2 | CA6060URB UrbanBlueJeans |
| Колекція | Camou |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1.08 м.кв. (3 шт.) |
| Штук в упаковці | 3 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | CA6060URB |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(200,60,59) HEX: #3c7896 RGB: 60, 120, 150 | RAL Design: 250 50 25 Linoleum Blue (Синій Лінолеум)RAL Classic: 5009 Блакитно-синійPantone: 660 660 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(204,56,53) HEX: #3b6987 RGB: 59, 105, 135 | RAL Design: 260 40 25 Enamel Blue (Синя Емаль)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 653 653 | |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (60x60) CA6060URB Urban Blue Jeans - Camou з колекції Camou Ornamenta