

Керамічна плитка Декор (5x20) TR Oltremare - Trasparenze з колекції Trasparenze Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (5x20) TR Oltremare - Trasparenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5007 Діамантово-синій Pantone 7455. |
Декор (5x20) TR Oltremare - Trasparenze з колекції Trasparenze Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Декор (5x20) Тр Олтремар Треспаренз з колекції Треспаренз Вог", на неправильно прочитаном як "Декор (5x20) Тр Олтремаре Траспарензе з колекції Траспарензе Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5 × 20 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Trasparenze Vogue |
| Найменування 2 | TR Oltremare |
| Колекція | Trasparenze |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 28 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 28 шт. |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(228,56,53) HEX: #3b4b87 RGB: 59, 75, 135 | RAL Design: 290 30 35 British Mauve (Британський Ліловий)RAL Classic: 5007 Діамантово-синійPantone: 7455 7455 | |
| hsv(240,100,12) HEX: #00001f RGB: 0, 0, 31 | RAL Design: 290 20 35 Schiava Blue (Синій Троллінгер)RAL Classic: 5026 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий нічний синійPantone: 655 655 | |
| hsv(240,14,82) HEX: #b4b4d1 RGB: 180, 180, 209 | RAL Design: 290 80 15 Pale Lilac (Блідо-Ліловий)RAL Classic: 5014 Голубино-синійPantone: 2716 2716 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (5x20) TR Oltremare - Trasparenze з колекції Trasparenze Vogue