

Керамічна плитка Декор (58.5x58.5) 217896 Unlimited - Odissey з колекції Odissey Colorker виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (58.5x58.5) 217896 Unlimited - Odissey найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 58.5см і довжина плитки дорівнює 58.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Декор (58.5x58.5) 217896 Unlimited - Odissey з колекції Odissey Colorker може бути прочитано англійською мовою як "Декор (58.5x58.5) 217896 Юнлімітед Одісей з колекції Одісей Колоркар", на неправильно прочитаном як "Декор (58.5x58.5) 217896 Унлімітед Одіссеі з колекції Одіссеі Колоркер". Виробник цієї плитки Colorker може бути помилково написаний як Colorker, Колоркар, Колоркер і навіть як Сщдщклук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 58.5 × 58.5 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Colorker |
| Серія | Odissey Colorker |
| Найменування 2 | 217896 Unlimited |
| Колекція | Odissey |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 42 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 2 |
| Товщина | 9.7 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2 шт. |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 217896 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Декор (58.5x58.5) 217896 Unlimited - Odissey з колекції Odissey Colorker