

Керамічна плитка Декор (5.5x25) L90K61 Mattoncino Bianco L - In-Essence з колекції In-Essence Provenza виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (5.5x25) L90K61 Mattoncino Bianco L - In-Essence найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 5.5см і довжина плитки дорівнює 25см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 7443. |
Декор (5.5x25) L90K61 Mattoncino Bianco L - In-Essence з колекції In-Essence Provenza може бути прочитано англійською мовою як "Декор (5.5x25) L90K61 Меттансіно Біанко Л Ін Ісенс з колекції Ін Ісенс Провензєй", на неправильно прочитаном як "Декор (5.5x25) L90K61 Маттонкіно Біанко Л Ін Ессенце з колекції Ін Ессенце Провенза". Виробник цієї плитки Provenza може бути помилково написаний як Provenza, Provenz, Провензєй, Провенза і навіть як Зкщмутяф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 5.5 × 25 см |
| Вага | 4.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Provenza |
| Серія | In-Essence Provenza |
| Найменування 2 | L90K61 MattoncinoBiancoL |
| Колекція | In-Essence |
| Ефект | Цегла,Під давнину |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 20 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 20 шт. |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | L90K61 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор (5.5x25) L90K61 Mattoncino Bianco L - In-Essence з колекції In-Essence Provenza