Декор (4.8x30.5) Inna E305Nero-Old Silver 5*305*1 - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico
Lithos Mosaico

Керамічна плитка Декор (4.8x30.5) Inna E305Nero-Old Silver 5*305*1 - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (4.8x30.5) Inna E305Nero-Old Silver 5*305*1 - Charme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 4.8см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Декор (4.8x30.5) Inna E305Nero-Old Silver 5*305*1 - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Декор (4.8x30.5) Іннєй E305Nero Оулд Сілвар 5*305*1 Чарм з колекції Чарм Лізос Мозейко", на неправильно прочитаном як "Декор (4.8x30.5) Інна E305Nero Олд Сілвер 5*305*1 Чарме з колекції Чарме Літхос Мосаіко". Виробник цієї плитки Lithos Mosaico може бути помилково написаний як Lithosmosaico, Lithos Mosaic, Лізос Мозейко, Літхос Мосаіко і навіть як Дшерщі Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 4.8 × 30.5 см |
| Вага | 0.44 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lithos Mosaico |
| Серія | Charme Lithos Mosaico |
| Найменування 2 | InnaE305Nero-OldSilver 5*305*1 |
| Колекція | Charme |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Артикул виробника | InnaE305Nero-OldSilver |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,100,6) HEX: #0f0000 RGB: 15, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,25,24) HEX: #3d2e2e RGB: 61, 46, 46 | RAL Design: 020 20 05 Deep Brown (Коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор (4.8x30.5) Inna E305Nero-Old Silver 5*305*1 - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico