

Керамічна плитка Декор (41x41) 17338 T. I. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (41x41) 17338 T. I. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 41см і довжина плитки дорівнює 41см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Декор (41x41) 17338 T. I. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Декор (41x41) 17338 Т. І. Хеттенгайян /90/еп Хеттенгайян 360 з колекції Хеттенгайян 360 Паранєй", на неправильно прочитаном як "Декор (41x41) 17338 Т. І. Хеттангіан Б/90/еп Хеттангіан 360 з колекції Хеттангіан 360 Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 41 × 41 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Hettangian 360 Peronda |
| Найменування 2 | 17338 T.I.Hettangian-B/90/Ep |
| Колекція | Hettangian 360 |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 17338 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(36,45,65) HEX: #a6885b RGB: 166, 136, 91 | RAL Design: 085 60 30 Wood Green (Зелене Дерево)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 451 451 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор (41x41) 17338 T. I. Hettangian-B/90/Ep - Hettangian 360 з колекції Hettangian 360 Peronda