

Керамічна плитка Декор (40x40) SublimeOLD Rosso Asiago - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (40x40) SublimeOLD Rosso Asiago - La Dolce Vita найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 40см і довжина плитки дорівнює 40см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 7518. |
Декор (40x40) SublimeOLD Rosso Asiago - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros може бути прочитано англійською мовою як "Декор (40x40) Шублім Оулд Росо Ежіейго Лєй Долс Вітєй з колекції Лєй Долс Вітєй Екрос", на неправильно прочитаном як "Декор (40x40) Субліме Олд Россо Асіаго Ла Долке Віта з колекції Ла Долке Віта Акрос". Виробник цієї плитки Akros може бути помилково написаний як Akros, Екрос, Акрос і навіть як Флкщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 40 × 40 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Akros |
| Серія | La Dolce Vita Akros |
| Найменування 2 | SublimeOLD RossoAsiago |
| Колекція | La Dolce Vita |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(20,55,65) HEX: #a6694b RGB: 166, 105, 75 | RAL Design: 050 50 30 Golden Brown (Золотисто-Коричневий)RAL Classic: 8004 Мідно-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,33,88) HEX: #e0b496 RGB: 224, 180, 150 | RAL Design: 060 80 20 Biscuit Beige (Бежове Печиво)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4745 4745 | |
| hsv(20,27,65) HEX: #a68879 RGB: 166, 136, 121 | RAL Design: 050 60 10 Ecru Ochre (Охра Екрю)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 | |
| hsv(24,36,82) HEX: #d1a486 RGB: 209, 164, 134 | RAL Design: 060 70 30 Peach Yellow (Жовтий Персик)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 | |
| hsv(24,38,76) HEX: #c29678 RGB: 194, 150, 120 | RAL Design: 060 70 20 Peanut Butter (Арахісовий Крем)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4735 4735 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (40x40) SublimeOLD Rosso Asiago - La Dolce Vita з колекції La Dolce Vita Akros