Декор (3x60) G00030 Mem. List. Burano Bronzo - Memento з колекції Memento Vallelunga
Знято з виробництва


Керамічна плитка Декор (3x60) G00030 Mem. List. Burano Bronzo - Memento з колекції Memento Vallelunga виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (3x60) G00030 Mem. List. Burano Bronzo - Memento найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8014 Сепія коричневий Pantone 7533. |
Декор (3x60) G00030 Mem. List. Burano Bronzo - Memento з колекції Memento Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Декор (3x60) G00030 Мем. Ліст. Бєрейно Бранзо Мементо з колекції Мементо Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Декор (3x60) G00030 Мем. Ліст. Бурано Бронзо Мементо з колекції Мементо Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 60 см |
| Вага | 5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Memento Vallelunga |
| Найменування 2 | G00030 Mem.List.BuranoBronzo |
| Колекція | Memento |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 12 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 12 шт. |
| Штук в упаковці | 12 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | G00030 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 | |
| hsv(45,36,65) HEX: #a6976a RGB: 166, 151, 106 | RAL Design: 090 60 30 Camouflage Olive (Захисний Оливковий)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 451 451 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(30,50,24) HEX: #3d2e1f RGB: 61, 46, 31 | RAL Design: 080 20 10 Vanilla Bean Brown (Коричневий Стручок Ванілі)RAL Classic: 8028 ТеракотовийPantone: 4 Black 4 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Декор (3x60) G00030 Mem. List. Burano Bronzo - Memento з колекції Memento Vallelunga