

Керамічна плитка Декор (3x26) ONDA500 Onda Pino - Essenze з колекції Essenze Grazia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (3x26) ONDA500 Onda Pino - Essenze найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 3см і довжина плитки дорівнює 26см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7034 Жовто-сірий Pantone 5635. |
Декор (3x26) ONDA500 OndaPino - Essenze з колекції Essenze Grazia може бути прочитано англійською мовою як "Декор (3x26) ONDA500 Анєй Піно Ісенз з колекції Ісенз Грезія", на неправильно прочитаном як "Декор (3x26) ONDA500 Онда Піно Ессензе з колекції Ессензе Гразіа". Виробник цієї плитки Grazia може бути помилково написаний як Grazia, Grazi, Грезія, Гразіа і навіть як Пкфяшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 3 × 26 см |
| Вага | 3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Grazia |
| Серія | Essenze Grazia |
| Найменування 2 | ONDA500 OndaPino |
| Колекція | Essenze |
| Ефект | 3D |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 27 |
| Товщина | 9.4 m |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 27 шт. |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | ONDA500 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(60,20,59) HEX: #969678 RGB: 150, 150, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 | |
| hsv(60,18,65) HEX: #a6a688 RGB: 166, 166, 136 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7034 Жовто-сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,11,53) HEX: #878778 RGB: 135, 135, 120 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 444 444 | |
| hsv(60,17,71) HEX: #b5b596 RGB: 181, 181, 150 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Декор (3x26) ONDA500 Onda Pino - Essenze з колекції Essenze Grazia