Декор (33.3x33.3) 21221 Cornice Nero/Bianco - Luxoring з колекції Leather Crystal Ker
Crystal Ker

Керамічна плитка Декор (33.3x33.3) 21221 Cornice Nero/Bianco - Luxoring з колекції Leather Crystal Ker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (33.3x33.3) 21221 Cornice Nero/Bianco - Luxoring найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 33.3см і довжина плитки дорівнює 33.3см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Декор (33.3x33.3) 21221 Cornice Nero/Bianco - Luxoring з колекції Leather Crystal Ker може бути прочитано англійською мовою як "Декор (33.3x33.3) 21221 Корніс Наро/біанко Л'юксорінг з колекції Лєзар Крйстел Кар", на неправильно прочитаном як "Декор (33.3x33.3) 21221 Корніке Неро/біанко Луксорінг з колекції Леатхер Срюстал Кер". Виробник цієї плитки Crystal Ker може бути помилково написаний як Crystalker, Крйстел Кар, Срюстал Кер і навіть як Скніефд Лук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 33.3 × 33.3 см |
| Вага | 3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Crystal Ker |
| Серія | Luxoring Crystal Ker |
| Найменування 2 | 21221 CorniceNero/Bianco |
| Колекція | Luxoring |
| У палеті м.кв. | 3 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 3 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 21221 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 | |
| hsv(0,0,0) HEX: #000000 RGB: 0, 0, 0 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















5 reviews for Декор (33.3x33.3) 21221 Cornice Nero/Bianco - Luxoring з колекції Leather Crystal Ker