

Керамічна плитка Декор (30x90) Cammei Campolieto Fondo Amarena - Le Tele з колекції Le Tele Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x90) Cammei Campolieto Fondo Amarena - Le Tele найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (30x90) Cammei Campolieto Fondo Amarena - Le Tele з колекції Le Tele Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x90) Кеммі Кемпола'єто Фано Емаренєй Л Тел з колекції Л Тел Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (30x90) Каммеі Камполіето Фондо Амарена Ле Теле з колекції Ле Теле Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 90 см |
| Вага | 5.1 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Le Tele Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | Cammei Campolieto Fondo Amarena |
| Колекція | Le Tele |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(15,100,47) HEX: #781e00 RGB: 120, 30, 0 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 725 725 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(9,88,47) HEX: #781e0e RGB: 120, 30, 14 | RAL Design: 040 30 40 Corrosion Red (Червона Корозія)RAL Classic: 3032 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-рубіновийPantone: 168 168 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (30x90) Cammei Campolieto Fondo Amarena - Le Tele з колекції Le Tele Giovanni De Maio