

Керамічна плитка Декор (30x60) ASN1 Sunrock Bourgogne Sand Brick - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x60) ASN1 Sunrock Bourgogne Sand Brick - Sunrock найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 407. |
Декор (30x60) ASN1 Sunrock Bourgogne Sand Brick - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x60) ASN1 Шунрок Боергогн Сенд Брік Шунрок з колекції Шунрок Етлес Канкорд", на неправильно прочитаном як "Декор (30x60) ASN1 Сунроск Боургогне Санд Бріск Сунроск з колекції Сунроск Атлас Конкорде". Виробник цієї плитки Atlas Concorde може бути помилково написаний як Atlasconcorde, Atlas Concord, Етлес Канкорд, Атлас Конкорде і навіть як Федфі Сщтсщкву, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 60 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Atlas Concorde |
| Серія | Sunrock Atlas Concorde |
| Найменування 2 | ASN1 SunrockBourgogneSandBrick |
| Колекція | Sunrock |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 13,68 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,72 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.72 м.кв. (4 шт.) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | ASN1 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,30,59) HEX: #968769 RGB: 150, 135, 105 | RAL Design: 090 60 20 Manzanilla Olive (Оливкова Мансанілья)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 409 409 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (30x60) ASN1 Sunrock Bourgogne Sand Brick - Sunrock з колекції Sunrock Atlas Concorde