

Керамічна плитка Декор (30x30) 739440 Industrial Decoro BMoka/Taupe - Industrial з колекції Industrial Floor Gres виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x30) 739440 Industrial Decoro BMoka/Taupe - Industrial найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30см і довжина плитки дорівнює 30см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Декор (30x30) 739440 Industrial Decoro BMoka/Taupe - Industrial з колекції Industrial Floor Gres може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x30) 739440 Айнастрайял Декоро Бмоке/топ Айнастрайял з колекції Айнастрайял Флур Грс", на неправильно прочитаном як "Декор (30x30) 739440 Індустріал Декоро Бмока/таупе Індустріал з колекції Індустріал Флур Грес". Виробник цієї плитки Floor Gres може бути помилково написаний як Floorgres, Флур Грс, Флур Грес і навіть як Адщщк Пкуі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30 × 30 см |
| Вага | 12.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Floor Gres |
| Серія | Industrial Floor Gres |
| Найменування 2 | 739440 IndustrialDecoroBMoka/Taupe |
| Колекція | Industrial |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 739440 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,100,12) HEX: #1f0f00 RGB: 31, 15, 0 | RAL Design: 080 30 26 Smoked Oak Brown (Коричневий Димчастий Дуб)RAL Classic: Pantone: 732 732 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Декор (30x30) 739440 Industrial Decoro BMoka/Taupe - Industrial з колекції Industrial Floor Gres