
Керамічна плитка Декор (30x28) 6000402 Statuario Esagona(T. - Statuario з колекції Statuario Vallelunga виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30x28) 6000402 Statuario Esagona(T. - Statuario найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 28см і довжина плитки дорівнює 30см. |
Декор (30x28) 6000402 Statuario Esagona(T. - Statuario з колекції Statuario Vallelunga може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30x28) 6000402 Стейтаарє Ізейгоне(т. Стейтаарє з колекції Стейтаарє Велелангєй", на неправильно прочитаном як "Декор (30x28) 6000402 Статуаріо Есагона(т. Статуаріо з колекції Статуаріо Валлелунга". Виробник цієї плитки Vallelunga може бути помилково написаний як Vallelunga, Vallelung, Велелангєй, Валлелунга і навіть як Мфддудгтпф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 28 × 30 см |
| Вага | 7.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vallelunga |
| Серія | Statuario Vallelunga |
| Найменування 2 | 6000402 StatuarioEsagona(T. |
| Колекція | Statuario |
| Ефект | Камінь |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 6000402 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







4 reviews for Декор (30x28) 6000402 Statuario Esagona(T. - Statuario з колекції Statuario Vallelunga