

Керамічна плитка Декор (30.5x60) Shiraz2 Fondo Biancone-Decoro Oro - Emotions з колекції Emotions Petra Antiqua виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30.5x60) Shiraz2 Fondo Biancone-Decoro Oro - Emotions найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Декор (30.5x60) Shiraz2 Fondo Biancone-Decoro Oro - Emotions з колекції Emotions Petra Antiqua може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30.5x60) Shiraz2 Фано Біанкан Декоро Оро Імошенс з колекції Імошенс Петрєй Ентіквєй", на неправильно прочитаном як "Декор (30.5x60) Shiraz2 Фондо Біанконе Декоро Оро Емотіонс з колекції Емотіонс Петра Антікьуа". Виробник цієї плитки Petra Antiqua може бути помилково написаний як Petraantiqua, Petra Antiqu, Петрєй Ентіквєй, Петра Антікьуа і навіть як Зуекф Фтешйгф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 60 см |
| Вага | 23.79 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petra Antiqua |
| Серія | Emotions Petra Antiqua |
| Найменування 2 | Shiraz2 FondoBiancone-DecoroOro |
| Колекція | Emotions |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 5 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 5 шт. |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(38,50,94) HEX: #f0c478 RGB: 240, 196, 120 | RAL Design: 080 80 40 Straw Yellow (Жовта Солома)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 7508 7508 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(38,53,88) HEX: #e0b569 RGB: 224, 181, 105 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 466 466 | |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(38,57,82) HEX: #d1a55a RGB: 209, 165, 90 | RAL Design: 080 70 40 Diamond Yellow (Жовтий Алмаз)RAL Classic: 1024 Охра жовтаPantone: 465 465 | |
| hsv(30,60,59) HEX: #96693c RGB: 150, 105, 60 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 8001 Охра коричневаPantone: 874 874 | |
| hsv(30,55,65) HEX: #a6784b RGB: 166, 120, 75 | RAL Design: 070 50 30 Lion's Mane Blonde (Світла Лева Грива)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7504 7504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63








4 reviews for Декор (30.5x60) Shiraz2 Fondo Biancone-Decoro Oro - Emotions з колекції Emotions Petra Antiqua