Декор (30.5x30.5) Shirley 305TR-Old Silver - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico
Lithos Mosaico

Керамічна плитка Декор (30.5x30.5) Shirley 305TR-Old Silver - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30.5x30.5) Shirley 305TR-Old Silver - Charme найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 4665. |
Декор (30.5x30.5) Shirley305TR-Old Silver - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30.5x30.5) Shirley305TR Оулд Сілвар Чарм з колекції Чарм Лізос Мозейко", на неправильно прочитаном як "Декор (30.5x30.5) Shirley305TR Олд Сілвер Чарме з колекції Чарме Літхос Мосаіко". Виробник цієї плитки Lithos Mosaico може бути помилково написаний як Lithosmosaico, Lithos Mosaic, Лізос Мозейко, Літхос Мосаіко і навіть як Дшерщі Ьщіфшсщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 27.9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Lithos Mosaico |
| Серія | Charme Lithos Mosaico |
| Найменування 2 | Shirley305TR-OldSilver |
| Колекція | Charme |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 10 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 10 шт. |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Артикул виробника | Shirley305TR-OldSilver |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(36,38,76) HEX: #c2a478 RGB: 194, 164, 120 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 452 452 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор (30.5x30.5) Shirley 305TR-Old Silver - Charme з колекції Charme Lithos Mosaico