

Керамічна плитка Декор (30.5x30.5) Optical5 Fondo Biancone-Decoro Rame - Emotions з колекції Emotions Petra Antiqua виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (30.5x30.5) Optical5 Fondo Biancone-Decoro Rame - Emotions найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 30.5см і довжина плитки дорівнює 30.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 4645. |
Декор (30.5x30.5) Optical5 Fondo Biancone-Decoro Rame - Emotions з колекції Emotions Petra Antiqua може бути прочитано англійською мовою як "Декор (30.5x30.5) Optical5 Фано Біанкан Декоро Рейм Імошенс з колекції Імошенс Петрєй Ентіквєй", на неправильно прочитаном як "Декор (30.5x30.5) Optical5 Фондо Біанконе Декоро Раме Емотіонс з колекції Емотіонс Петра Антікьуа". Виробник цієї плитки Petra Antiqua може бути помилково написаний як Petraantiqua, Petra Antiqu, Петрєй Ентіквєй, Петра Антікьуа і навіть як Зуекф Фтешйгф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 30.5 × 30.5 см |
| Вага | 19.35 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Petra Antiqua |
| Серія | Emotions Petra Antiqua |
| Найменування 2 | Optical5 FondoBiancone-DecoroRame |
| Колекція | Emotions |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 8 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 8 шт. |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(23,67,71) HEX: #b56a3c RGB: 181, 106, 60 | RAL Design: 060 50 40 Camel Brown (Коричневий Верблюд)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 4645 4645 | |
| hsv(23,62,76) HEX: #c2784a RGB: 194, 120, 74 | RAL Design: 060 60 40 Maple Syrup Brown (Коричневий Кленовий Сироп)RAL Classic: 3022 Лососьово-червонийPantone: 7522 7522 | |
| hsv(26,78,53) HEX: #874b1e RGB: 135, 75, 30 | RAL Design: 060 40 40 Plane Brown (Коричневий Платан)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 464 464 | |
| hsv(23,73,65) HEX: #a65b2d RGB: 166, 91, 45 | RAL Design: 060 50 50 Date Fruit Brown (Коричневий Фінік)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7516 7516 | |
| hsv(17,70,59) HEX: #964b2d RGB: 150, 75, 45 | RAL Design: 050 40 40 Madeira Brown (Коричнева Мадейра)RAL Classic: 2013 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-оранжевийPantone: 4635 4635 | |
| hsv(20,75,47) HEX: #783c1e RGB: 120, 60, 30 | RAL Design: 050 30 36 Rosewood Brown (Коричневий Палісандр)RAL Classic: 8029 Перламутровий міднийPantone: 478 478 | |
| hsv(30,57,82) HEX: #d1965a RGB: 209, 150, 90 | RAL Design: 070 70 40 Dechant Pear Yellow (Жовта Груша Деканка)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 729 729 | |
| hsv(20,23,76) HEX: #c2a495 RGB: 194, 164, 149 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 436 436 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (30.5x30.5) Optical5 Fondo Biancone-Decoro Rame - Emotions з колекції Emotions Petra Antiqua