

Керамічна плитка Декор (2.7x58.5) 2400940 Marble Beige Onic Lap - Marble з колекції Marble Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (2.7x58.5) 2400940 Marble Beige Onic Lap - Marble найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 2.7см і довжина плитки дорівнює 58.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 5. |
Декор (2.7x58.5) 2400940 Marble Beige Onic Lap - Marble з колекції Marble Versace може бути прочитано англійською мовою як "Декор (2.7x58.5) 2400940 Марбл Бейдж Онік Леп Марбл з колекції Марбл Варсейс", на неправильно прочитаном як "Декор (2.7x58.5) 2400940 Марбле Беіге Оніс Лап Марбле з колекції Марбле Версасе". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версасе і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 2.7 × 58.5 см |
| Вага | 2.19 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Marble Versace |
| Найменування 2 | 2400940 MarbleBeigeOnicLap |
| Колекція | Marble |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 5 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | 2400940 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Декор (2.7x58.5) 2400940 Marble Beige Onic Lap - Marble з колекції Marble Versace