

Керамічна плитка Декор (25x75) MnmDk227W - Marmononmarmo з колекції Marmononmarmo Imola виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (25x75) MnmDk227W - Marmononmarmo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 75см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор (25x75) MnmDk227W - Marmononmarmo з колекції Marmononmarmo Imola може бути прочитано англійською мовою як "Декор (25x75) Нм Dk227W Мармананмармо з колекції Мармананмармо Аймолєй", на неправильно прочитаном як "Декор (25x75) Мнм Dk227W Мармононмармо з колекції Мармононмармо Імола". Виробник цієї плитки Imola може бути помилково написаний як Imola, Imol, Аймолєй, Імола і навіть як Шьщдф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 75 см |
| Вага | 12.52 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Imola |
| Серія | Marmononmarmo Imola |
| Найменування 2 | MnmDk227W |
| Колекція | Marmononmarmo |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 9.8 m |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | MnmDk227W |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,8,71) HEX: #a7b5b5 RGB: 167, 181, 181 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,13,47) HEX: #687878 RGB: 104, 120, 120 | RAL Design: 200 50 05 North Grey (Сірий Північ)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,14,41) HEX: #5a6969 RGB: 90, 105, 105 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,7,82) HEX: #c2d1d1 RGB: 194, 209, 209 | RAL Design: 210 85 05 Siesta White (Біла Сієста)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 277 277 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(120,7,88) HEX: #d1e0d1 RGB: 209, 224, 209 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,11,53) HEX: #788787 RGB: 120, 135, 135 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(180,25,24) HEX: #2e3d3d RGB: 46, 61, 61 | RAL Design: 200 20 05 Concealed Green (Захисний Зелений)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,20,29) HEX: #3b4a4a RGB: 59, 74, 74 | RAL Design: 220 30 05 Panda Black (Чорна Панда)RAL Classic: 7026 Гранітовий сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(180,33,18) HEX: #1f2e2e RGB: 31, 46, 46 | RAL Design: 200 30 10 Tree Bark Green (Зелена Деревна Кора)RAL Classic: 6012 Чорно-зеленийPantone: 6 Black 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (25x75) MnmDk227W - Marmononmarmo з колекції Marmononmarmo Imola