

Керамічна плитка Декор (25x70) A016243 DECOR DEJA VU BROWN - Deja-vu з колекції Deja-vu Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (25x70) A016243 DECOR DEJA VU BROWN - Deja-vu найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 25см і довжина плитки дорівнює 70см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Декор (25x70) A016243 DECOR DEJA VU BROWN - Deja-vu з колекції Deja-vu Ape може бути прочитано англійською мовою як "Декор (25x70) A016243 Декор Деджєй В'ю Броуун Деджєй в'ю з колекції Деджєй в'ю Еп", на неправильно прочитаном як "Декор (25x70) A016243 Декор Деджа Ву Бровн Деджа ву з колекції Деджа ву Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 25 × 70 см |
| Вага | 20.36 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Deja-vu Ape |
| Найменування 2 | A016243 DECOR DEJA VU BROWN |
| Колекція | Deja-vu |
| У палеті м.кв. | 155 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 11 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | A016243 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 | |
| hsv(20,50,35) HEX: #593c2d RGB: 89, 60, 45 | RAL Design: 060 30 20 Peat Brown (Коричневий Торф)RAL Classic: 8011 Горіхово-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,44,53) HEX: #87694c RGB: 135, 105, 76 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(40,55,65) HEX: #a6874b RGB: 166, 135, 75 | RAL Design: 085 60 40 Lichen Green (Зелений Лишайник)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 871 871 | |
| hsv(36,50,59) HEX: #96784b RGB: 150, 120, 75 | RAL Design: 075 50 30 Grog Yellow (Жовтий Шамот)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7504 7504 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор (25x70) A016243 DECOR DEJA VU BROWN - Deja-vu з колекції Deja-vu Ape