

Керамічна плитка Декор (24x72) 77105- Uppereastsidewhitepolished - Park Avenue з колекції Park Avenue Settecento виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (24x72) 77105- Uppereastsidewhitepolished - Park Avenue найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 24см і довжина плитки дорівнює 72см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Декор (24x72) 77105- Uppereastsidewhitepolished - Park Avenue з колекції Park Avenue Settecento може бути прочитано англійською мовою як "Декор (24x72) 77105 Юппареейстшідухітеполішед Парк Евене з колекції Парк Евене Сеттесенто", на неправильно прочитаном як "Декор (24x72) 77105 Уппереастсідевхітеполішед Парк Авенуе з колекції Парк Авенуе Сеттекенто". Виробник цієї плитки Settecento може бути помилково написаний як Settecento, Settecent, Сеттесенто, Сеттекенто і навіть як Іуееусутещ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 24 × 72 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Settecento |
| Серія | Park Avenue Settecento |
| Найменування 2 | 77105- Uppereastsidewhitepolished |
| Колекція | Park Avenue |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Напівполірована |
| Артикул виробника | -77105 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий бежевий |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,94) HEX: #f0e1e1 RGB: 240, 225, 225 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Декор (24x72) 77105- Uppereastsidewhitepolished - Park Avenue з колекції Park Avenue Settecento