

Керамічна плитка Декор (24x14) 0KN3RMB Kanvas cenere rombo - Kanvas з колекції Kanvas COEM виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (24x14) 0KN3RMB Kanvas cenere rombo - Kanvas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 24см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевий Pantone Cool Gray 6. |
Декор (24x14) 0KN3RMB Kanvas cenere rombo - Kanvas з колекції Kanvas COEM може бути прочитано англійською мовою як "Декор (24x14) 0KN3RMB Кенвес сенар рамбо Кенвес з колекції Кенвес Коім", на неправильно прочитаном як "Декор (24x14) 0KN3RMB Канвас кенере ромбо Канвас з колекції Канвас Коем". Виробник цієї плитки COEM може бути помилково написаний як COEM, Коім, Коем і навіть як СЩУЬ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 14 × 24 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | COEM |
| Серія | Kanvas COEM |
| Найменування 2 | 0KN3RMB Kanvas cenere rombo |
| Колекція | Kanvas |
| Ефект | Бетон |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,336 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.336 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка (R10) |
| Артикул виробника | 0KN3RMB |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(0,9,65) HEX: #a69797 RGB: 166, 151, 151 | RAL Design: 020 60 05 Globe Thistle Grey Rose (Сіро-Рожевий Мордівник)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









4 reviews for Декор (24x14) 0KN3RMB Kanvas cenere rombo - Kanvas з колекції Kanvas COEM