Декор (22x22) SIMA239 Antiche riggiole marechiaro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia



Керамічна плитка Декор (22x22) SIMA239 Antiche riggiole marechiaro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (22x22) SIMA239 Antiche riggiole marechiaro - Riggiole Napoletane найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22см і довжина плитки дорівнює 22см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (22x22) SIMA239 Antiche riggiole marechiaro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia може бути прочитано англійською мовою як "Декор (22x22) SIMA239 Ентіч ріггєл маречіаро Ріггєл Нейполетейн з колекції Ріггєл Нейполетейн Сейвоія", на неправильно прочитаном як "Декор (22x22) SIMA239 Антіче ріггіоле маречіаро Ріггіоле Наполетане з колекції Ріггіоле Наполетане Савоіа". Виробник цієї плитки Savoia може бути помилково написаний як Savoia, Savoi, Сейвоія, Савоіа і навіть як Іфмщшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22 × 22 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Savoia |
| Серія | Riggiole Napoletane Savoia |
| Найменування 2 | SIMA239 Antiche riggiole marechiaro |
| Колекція | Riggiole Napoletane |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 6 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 6 шт. |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | SIMA239 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63














4 reviews for Декор (22x22) SIMA239 Antiche riggiole marechiaro - Riggiole Napoletane з колекції Riggiole Napoletane Savoia