

Керамічна плитка Декор (22.5x22.5) Arezzo Decor Rombo Blanco - Arezzo з колекції Antibes Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (22.5x22.5) Arezzo Decor Rombo Blanco - Arezzo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 22.5см і довжина плитки дорівнює 22.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Декор (22.5x22.5) Arezzo Decor Rombo Blanco - Arezzo з колекції Antibes Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Декор (22.5x22.5) Ареззо Декор Рамбо Бленко Ареззо з колекції Ентібс Бестіл", на неправильно прочитаном як "Декор (22.5x22.5) Ареззо Декор Ромбо Бланко Ареззо з колекції Антібес Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 22.5 × 22.5 см |
| Вага | 23 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Arezzo Bestile |
| Найменування 2 | Arezzo Decor RomboBlanco |
| Колекція | Arezzo |
| У палеті м.кв. | 63 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7.5 m |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (20 шт.) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Декор (22.5x22.5) Arezzo Decor Rombo Blanco - Arezzo з колекції Antibes Bestile