

Керамічна плитка Декор (20x60) OCEANI A910 Oceani A910 - Crak.le з колекції Crak.le Acquario Due виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x60) OCEANI A910 Oceani A910 - Crak.le найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5024 Пастельно-синій Pantone 2985. |
Декор (20x60) OCEANI A910 Oceani A910 - Crak.le з колекції Crak.le Acquario Due може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x60) Ошеейні A910 Ошеейні A910 Крек.л з колекції Крек.л Еккварє Де", на неправильно прочитаном як "Декор (20x60) Океані A910 Океані A910 Срак.ле з колекції Срак.ле Аскьуаріо Дуе". Виробник цієї плитки Acquario Due може бути помилково написаний як Acquariodue, Acquario Du, Еккварє Де, Аскьуаріо Дуе і навіть як Фсйгфкшщ Вгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 60 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Acquario Due |
| Серія | Crak.le Acquario Due |
| Найменування 2 | OCEANI A910 Oceani A910 |
| Колекція | Crak.le |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 9 |
| Товщина | 12 мм |
| Пакувальна норма | 9 шт. |
| Штук в упаковці | 9 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(190,46,76) HEX: #69b3c2 RGB: 105, 179, 194 | RAL Design: 220 70 25 Blouson Blue (Синій Блузон)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 | |
| hsv(190,43,82) HEX: #77c2d1 RGB: 119, 194, 209 | RAL Design: 230 70 25 Vintage Blue (Синій Олдтаймер)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 2985 2985 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Декор (20x60) OCEANI A910 Oceani A910 - Crak.le з колекції Crak.le Acquario Due