Декор (20x20) Priscilla Angolo Festoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (20x20) Priscilla Angolo Festoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) Priscilla Angolo Festoni - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (20x20) Priscilla Angolo Festoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) Пріссілєй Енголо Фестоні Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) Пріскілла Анголо Фестоні Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 0.64 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | Priscilla Angolo Festoni |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | м.пог. |
| Площа в упаковці | 0,2 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.2 м.п.(1 шт.) |
| Штук в упаковці | .1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(195,25,94) HEX: #b4e1f0 RGB: 180, 225, 240 | RAL Design: 230 85 20 Atmospheric Soft Blue (Блакитна Атмосфера)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 283 283 | |
| hsv(200,38,94) HEX: #95d1f0 RGB: 149, 209, 240 | RAL Design: 240 80 20 Crystal Blue (Синій Кристал)RAL Classic: 5024 Пастельно-синійPantone: 284 284 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (20x20) Priscilla Angolo Festoni - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio