Декор (20x20) Palmetta Turchese LeFornaci - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (20x20) Palmetta Turchese LeFornaci - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) Palmetta Turchese LeFornaci - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Декор (20x20) Palmetta Turchese LeFornaci - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) Полметтєй Тєрчез Л Форнейсі Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) Палметта Турчесе Ле Форнакі Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | PalmettaTurchese LeFornaci |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | PalmettaTurchese |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(214,78,53) HEX: #1e4b87 RGB: 30, 75, 135 | RAL Design: 280 30 40 Poster Blue (Плакатний Синій)RAL Classic: 5005 Сигнальний синійPantone: 2728 2728 | |
| hsv(220,75,47) HEX: #1e3c78 RGB: 30, 60, 120 | RAL Design: 280 30 35 Theatre Blue (Театральний Синій)RAL Classic: 5010 Горечавково-синійPantone: 647 647 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Декор (20x20) Palmetta Turchese LeFornaci - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio