Декор (20x20) Fiore Antico Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (20x20) Fiore Antico Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (20x20) Fiore Antico Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Декор (20x20) Fiore Antico Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (20x20) Фєр Ентіко Медітаррейнеей Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез з колекції Саремікєй Артістікєй Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (20x20) Фіоре Антіко Медітерранеа Кераміка Артістіка Віетресе з колекції Кераміка Артістіка Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | FioreAntico Mediterranea |
| Колекція | Ceramica Artistica Vietrese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1 м.кв. (25 шт.) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | FioreAntico |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(38,85,76) HEX: #c2851d RGB: 194, 133, 29 | RAL Design: 075 60 60 Turmeric Brown (Коричнева Куркума)RAL Classic: 1033 Жоржино-жовтийPantone: 723 723 | |
| hsv(140,23,76) HEX: #95c2a4 RGB: 149, 194, 164 | RAL Design: 160 70 20 Ceramic Green (Зелена Кераміка)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 563 563 | |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(240,56,53) HEX: #3b3b87 RGB: 59, 59, 135 | RAL Design: 300 30 40 Sage Violet (Фіолетова Шавлія)RAL Classic: 5002 Ультрамариново-синійPantone: 2746 2746 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Декор (20x20) Fiore Antico Mediterranea - Ceramica Artistica Vietrese з колекції Ceramica Artistica Vietrese Giovanni De Maio