

Керамічна плитка Декор (1x19.7) 37490 COPRISPIGOLO BEIGE - Vanitas з колекції Vanitas Versace виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (1x19.7) 37490 COPRISPIGOLO BEIGE - Vanitas найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 1см і довжина плитки дорівнює 19.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1001 Бежовий Pantone 413. |
Декор (1x19.7) 37490 COPRISPIGOLO BEIGE - Vanitas з колекції Vanitas Versace може бути прочитано англійською мовою як "Декор (1x19.7) 37490 Копріспіголо Бейдж Венітес з колекції Венітес Варсейс", на неправильно прочитаном як "Декор (1x19.7) 37490 Копріспіголо Беіге Ванітас з колекції Ванітас Версаке". Виробник цієї плитки Versace може бути помилково написаний як Versace, Versac, Варсейс, Версаке і навіть як Мукіфсу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 1 × 19.7 см |
| Вага | 2 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Versace |
| Серія | Vanitas Versace |
| Найменування 2 | 37490 COPRISPIGOLO BEIGE |
| Колекція | Vanitas |
| Ефект | Камінь |
| У палеті м.кв. | 19 |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 20 |
| Товщина | 9.8 m |
| Пакувальна норма | 20 шт. |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 37490 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Декор (1x19.7) 37490 COPRISPIGOLO BEIGE - Vanitas з колекції Vanitas Versace