Декор (19.5x22) Esagono Ares Decoro Esagoni - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio



Керамічна плитка Декор (19.5x22) Esagono Ares Decoro Esagoni - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (19.5x22) Esagono Ares Decoro Esagoni - Cotto Salernitano найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 22см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8023 Оранжево-коричневий Pantone 730. |
Декор (19.5x22) Esagono Ares Decoro Esagoni - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Декор (19.5x22) Ізейгоно Арс Декоро Ізейгоні Котто Соларнітейно з колекції Котто Соларнітейно Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Декор (19.5x22) Есагоно Арес Декоро Есагоні Котто Салернітано з колекції Котто Салернітано Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 19.5 × 22 см |
| Вага | 0.86 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Cotto Salernitano Giovanni De Maio |
| Найменування 2 | EsagonoAresDecoro Esagoni |
| Колекція | Cotto Salernitano |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 13 мм |
| Пакувальна норма | 1 шт. |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Майолика |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | EsagonoAresDecoro |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(27,69,76) HEX: #c2783c RGB: 194, 120, 60 | RAL Design: 060 60 50 Turmeric Red (Червона Куркума)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 730 730 | |
| hsv(27,75,71) HEX: #b56a2d RGB: 181, 106, 45 | RAL Design: 060 50 50 Date Fruit Brown (Коричневий Фінік)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 730 730 | |
| hsv(30,13,94) HEX: #f0e0d1 RGB: 240, 224, 209 | RAL Design: 070 90 10 Light Corn (Світла Кукурудза)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 7443 7443 | |
| hsv(27,64,82) HEX: #d1874b RGB: 209, 135, 75 | RAL Design: 060 60 50 Turmeric Red (Червона Куркума)RAL Classic: 1034 Пастельно-жовтийPantone: 729 729 | |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(27,82,65) HEX: #a65b1e RGB: 166, 91, 30 | RAL Design: 070 50 55 Theatre Gold (Театральне Золото)RAL Classic: 8023 Оранжево-коричневийPantone: 7516 7516 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Декор (19.5x22) Esagono Ares Decoro Esagoni - Cotto Salernitano з колекції Cotto Salernitano Giovanni De Maio