

Керамічна плитка Декор (16.2x32.4) GalOv4Oro - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Декор (16.2x32.4) GalOv4Oro - La Galleria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.2см і довжина плитки дорівнює 32.4см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Декор (16.2x32.4) GalOv4Oro - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Декор (16.2x32.4) Гел Ov4Oro Лєй Геларія з колекції Лєй Геларія Іко Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Декор (16.2x32.4) Гал Ov4Oro Ла Галлеріа з колекції Ла Галлеріа Еко Кераміка". Виробник цієї плитки Eco Ceramica може бути помилково написаний як Ecoceramica, Eco Ceramic, Іко Саремікєй, Еко Кераміка і навіть як Усщ Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 16.2 × 32.4 см |
| Вага | 3.36 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Eco Ceramica |
| Серія | La Galleria Eco Ceramica |
| Найменування 2 | GalOv4Oro |
| Колекція | La Galleria |
| Ефект | Під старовину |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 4 шт. |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | GalOv4Oro |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Декор |
| Колір | сірий |
| hsv(0,7,88) HEX: #e0d1d1 RGB: 224, 209, 209 | RAL Design: 360 85 05 Theatre Powder Rose (Рожева Театральна Пудра)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,76) HEX: #c2c2c2 RGB: 194, 194, 194 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2708 2708 | |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(40,46,76) HEX: #c2a469 RGB: 194, 164, 105 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 7503 7503 | |
| hsv(40,43,82) HEX: #d1b377 RGB: 209, 179, 119 | RAL Design: 085 70 30 Hay Yellow (Жовте Сіно)RAL Classic: 1002 Пісочно-жовтийPantone: 5855 5855 | |
| hsv(0,0,71) HEX: #b5b5b5 RGB: 181, 181, 181 | RAL Design: 000 75 00 Marble Grey (Сірий Мармур)RAL Classic: 7038 Агатовий сірийPantone: 536 536 | |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






4 reviews for Декор (16.2x32.4) GalOv4Oro - La Galleria з колекції La Galleria Eco Ceramica